Adana Muğla Otobüs Bileti Fiyatı - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Adana Muğla Otobüs Bileti Fiyatı

Adana Muğla otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Adana’dan Muğla’ya giden otobüs firmaları için tıkla!

GEZİLECEK YERLER : Köyceğiz — Muğla’nın 61 Km. güney – doğusundadır. Tabii bir kanalla denize bağlanan bir göl kenarında kurulmuş bir kasabadır. Göl kenarında ve Sultaniye köyünde bulunan kaplıcalar bütün yurdun en şifa verici kaplıcalar: olarak bilinmektedir. Plajları da çok güzeldir. Civarda Ağla Köyü, 800 metre irtifada crmanla çevrili serin bir dinlenme yerdir.

Dalyan — Kiyceğiz urlunu denize bağlayan kanalın ortasında kurulmuştur. Bu kanal dünyanın en güzel tabiat köselerinden biridir. Çok nefis balık çıkar. Köyün karşısında Karya devrine ait kaya mezarları görülür.

Marmaris — Muğla’nın güneyindedir. Tabiî güzellikleriyle dikkati çeken şirin tir cinlenme yeridir. Halkı süngercilikle uğraşır. Marmaris civarındaki sahiller sünger ve sualtı balık avına çok müsaittir.

Fethiye — Gerek tarihi, gerek tabii güzellikleri bakımından ün kazanmıştır. Plâjları çok güzeldir. Çam ormanları kıyıya kadar iner. Avcılık yapmak için uygun yerleri vardır

Güllük Plajı — Milâs’a 20 Km mesafededir. Balık avcılığı için uygun bir yerdir.

ören Plâjı — Geniş ve tabii kumsalı ile ilgi çekici bir yerdir.

Bata Gölü — Milas – Söke yolu üzerindedir. Balık avına müsait bir yerdir.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Adana Muğla otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!