Adana Ordu Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Adana Ordu Otobüs Bileti

Adana Ordu otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Adana’dan Ordu’ya giden otobüs firmaları için tıkla!

ORDU’YA NASIL GİDİLİR

Ordu, sahilden karayoluyla Giresun ve Samsun’a bağlıdır. Vilâyet dahili yolları umumiyetle iyi olan Ordu’da köy yollarının âzami gayret sarfedilmektedir. Vilâyetin en önemli ulaştırma vasıtası deniz yoludur. Denizcilik Bankasının büyük ve konforlu vapurlar: bu iskeleye de muntazam seferler yapmaktadırlar.

Kara yolları arasında kıyıyı takibeden yol önemlidir Bu yoldan ayrılarak güneye inen yollar mahduttur. Bunlar arasında en önemlisi 1.275 m. yüksekliğindeki Gürgentepe Geçidini açarak. Ordu şehrini Gölköy – Mesudiye üzerinden Kelkit Vâdisindeki Koyulhisar ve Suşehri kasabalarına bağlayan yoldur. Kıyı kasabalarını aynı vâdiye bağhyan daha önemsiz iki yol vardır. Bunlardan biri Ünye’yi Niksar’a bağhyan yol: öteki ise Fatsayı Aybastı üzerinden Reşadiyeye bağîıyan yoldur. Bu yol üzerindeki Aybastı’yı, Ordu – Mesudiye yolu üzerindeki Gölköy’e bağîıyan bir yol vardır.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Adana Ordu otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!