Adana Tekirdağ Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Adana Tekirdağ Otobüs Bileti

Adana Tekirdağ otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Adana’dan Tekirdağ’a giden otobüs firmaları için tıkla!

TEKİRDAĞA NASIL GİDİLİR : Istanbuldan Tekirdağa gitmek için hemen her çeşit vasıta mevcuttur. Bunların içinde çok tercih edilenler şüphesiz ki tren, otobüs ve vapurdur.

Vapur Seferleri : İstanbuldan her salı ve cumartesi günleri saat 19 da Karabigaya, her perşembe saat 14 de îzmire, her cuma saat 12 de Ayvalığa, onbeş günde bir pazar günleri saat 16 da îmroza, on beş günde bir salı günleri saat 12 de Iskenderuna hareket eden vapurlarla Tekirdağa gitmek kabildir. Bu vapurlar Istanbuldan hareketlerinden on saat sonra Tekirdağa varmaktadır.

Tren Seferleri : Istanbuldan Tekirdağa doğrudan doğruya tren seferi olmamakla beraber Muratlıya kadar trenle oradan da Tekirdağa otobüsle gitmek kabildir ki bu yol ile gidip gelenlerin adedi fazladır. Her sabah saat 8.20 de ve akşam saat 19.52 de Sirkeci garından hareket eden Edirne trenleri altı saat sonra Muratlıya varmaktadır. Tekirdağa gidecek olanlar burada otobüse aktarma yapmak suretiyle yollarına devam ederler.

Otobüs Seferleri : Istanbuldan Tekirdağa giden otobüsler her gün sabah ve akşam muayyen saatlerde Sirkeciden hareket ederler. Tekirdağdan îstanbula da mukabil seferler vardır.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Adana Tekirdağ otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!