Adana Uşak Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Adana Uşak Otobüs Bileti

Adana Uşak  otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Adana’dan Uşak’a giden otobüs firmaları için tıkla!

MESİRELER – KAPLICALAR – EĞLENCE YERLERİ : Damlataş —Uşak Merkez Kazası içindedir. Tabii mağaralar, soğuk suyu ve güzel manzarası vardır.

Çokkoziar — Uşak’a (2) Km. mesafededir. Alışılmış bir mesire yeridir. Dere boyundadır. Günlük piknikler için elverişlidir.

Değirmen Deresi : Uşak’a (1) Km. mesafededir. Yeşillik, akarsu özelliğidir. Günlük piknikler için rağbet gören bir yerdir.

Göğem : Uşak’a 20 Km. mesafededir. Trikopis’in esir alındığı tepe, abide buradadır. Ayrıca çamlar arasında dinlenme evleri vardır.

Evrenli : Sivaslı kazasındadır. Yeşillik, bol akarsu özelliğidir. Günlük pikniklere elverişlidir.

Bulkaz Pınarı : Sivaslı kazasına yakındır. Yeşillik ve akarsu özelliğidir. Dereden balık tutulabilir. Piknikler için elverişlidir.

Evrenli : Banaz kazasına yakındır. Yeşillik çam ve su özelliğidir. Pikniklere elverişlidir.

Akse Çamlığı : Uşak’a yakın, güzel manzara, çam havası ile ilgi gören bir mesiredir.

KAPLICALAR : Banaz Hamamı : Banaz’a 7Km. mesafede, demiryolu

ve Uşak – Afyon şosesi üzerindedir. Havası temiz, çamlık, manzarası güzeldir. Tabii sıcak su ile (kükürtlü, çelikli) çalışan hamamı, yaz aylarında civardan gelen ailelerle dolmaktadır.

EĞLENCE YERLERİ : Eğlence yeri olarak, birinci sınıf Pavyon Mulenruj ve özel Saz toplulukları vardır. Sinemalar : İstanbul Sineması, Uğur Sineması’dır. Yazlık sinemalar ise; Yıldız, İstanbul, Uğur ve Yeni Melek Sinemalarıdır.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden AdanaUşak otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!