Adıyaman Bilecik Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Adıyaman Bilecik Otobüs Bileti

Adıyaman Bilecik otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Adıyaman’dan Bilecik’e giden otobüs firmaları için tıkla!

GEZİLECEK YERLER : Bozüyük İlçesi — İlçenin batısında bulunan Bürmece mevkileri ormanlık ve çok güzel manzaralı dinlenme yerleridir.

Söğüt — Folklor çalışmalar; bakımından çok zengin bir yerdir. Burada her yıl Eylül avının son pazar günü Ertuğrul Gazi’yi anma töreni yapılmaktadır.

Ayrıca Başpınar, Kanlı Cevizler, Yukarı Dere ve Tozman ormanları tabiat güzelliği bakımından çek ilgi çekicidir.

YOLLAR : Bilecik vilâyeti bir taraftan Bursa, diğer taratış H Kütahya vilâyetlerine uzanan ve Anadolu içinde çatallanan üzerinde bulunmaktadır. Bugün yerine raylar döşenmiş olan İstanbul kervan yolu eskiden buradan geçmekte idi.

Muhtelif yönlerden gelip Haydarpaşa’da nihayet bulan derr.:r;. tin ortasından geçmektedir. Bilecik şehri, kendi adını taşıyan ısı mesafededir. İzmit’e 140, Haydarpaşa’ya 232, diğer taraftan Eski-Ankara’ya 345, Kütahya’ya 158, Afyon’a 245 kilometre uzaklıktadır 3 ve Osmaneli kazaları da demiryolu üzerinde bulunmaktadır. Vilâyet  Bozüyük 32. Osmaneli 37 Km. mesafededir .Bursa ve İnegöl istasyonu Karaköy vilâyete 17 Km. uzaklıktadır.

Bilecik, muntazam şoselerle civar vilâyetlere, kaza ve nahiyelerine olup, köy yollan da iyidir.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Adıyaman Bilecik otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!