Afyon Sakarya Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Afyon Sakarya Otobüs Bileti

Afyon Sakarya otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Afyon’dan Sakarya’ya giden otobüs firmaları için tıkla!

FOLKLOR — MÜZİK : Sakarya halk musikisi, Ege – Marmara bölgesi ile Orta Anadolu bölgesi arasındaki Anadolu halk musikisinin hususiyetlerini taşir. Sakarya’da da güzel zeybek havaları ile halk oyunları oynanır. Mahallî kıyafetler, iç Anadolunun millî giyimini andırmaktadır.

TURİZM : Sapanca: Sapanca gölü, manzarasının güzelliği, gündüz ve gece öten bülbüller, fevkalâde gurubu ile bir turist cennetidir. Göl, yüzmeye elverişlidir, suyu temizdir, batağı yoktur. Bütün tatlısu balıkları blulunur: Yayın, sazan, kızılkanat, göllüferi gibi… Yabanördeği, çulluk, az da olsa keklik, tavşan, ayı. yaban domuzu avlanır. Meyvanm hemen her çeşiti, bilhassa elma, kiraz, erik, şeftali, fındık, ceviz, kestane yetişir. Suları (Kestanelik, Memnuniye) meşhurdur. Elektrik 220 volt ve devamlıdır. Şehirde 2 doktor, 3 ebe, 1 Sağlık Merkezi vardır. Eczane bulunmayıp, doktorların ecza dolaplarından istifade edilir. PTT si saat 9 dan 18 e kadar çalışır.

Civarda gezilecek yerler: İstanbul Deresi, Mahmudiye Çağlayanı, Uzunkum Plâjı, Soğucak Yaylası.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Afyon Sakarya otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!