Afyon Şanlıurfa Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Afyon Şanlıurfa Otobüs Bileti

Afyon Şanlıurfa otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Afyon’dan Şanlıurfa’e giden otobüs firmaları için tıkla!

URFA’YA NASIL GİDİLİR

Güney sınırlarımızı takibederek, Mardin’e kadar giden demiryolu Urfa vilâyetinin güneyinde Mürşitpmar (Sürüç’ün istasyonu). Akçakale Urfa şehrine en yakın istasyon), Ceylânpınar (Viranşehir’e en yakın istasyondan geçer. Vilâyetin asıl ulaşımı karayolları ile clur. Bu yollardan en önemlisi doğu-batı doğrultulu Mardin-Viranşehir-Urfa-Eirecik-Gaziar.ıep yoludur. Bu yoldan sırasiyle Viranşehir’den ayrılan bir kol Ceylânpınar’a. Urfa’ya kuzeye giden bir kol Hilvan-Siverek üzerinden Diyarbakır’a, güneye inen bir yol ise Akçakale’ye varır. Urfa’nın batısında Aligür Alibey  köyünde güneye inen bir kol Sür üç kasabasına iner.

Urfa ile yakın çevresinde merkezler arasındaki mesafeler şöyledir: Urfa-Akçakale 53 Km. Urfa-Birecik 86 Km. Birecik-Gaziantep 96 Km.

Urfa-Siverek 95 Km. Siverek-Diyarbakır 96 Km. Urfa-Suruç 46 Km. Urfa- Hilvan 57 Km. Urfa-Viranşehir 96 Km. Urfa-Harran 45 Km. dir.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Afyon Şanlıurfa otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!