Ağrı Eskişehir Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Ağrı Eskişehir Otobüs Bileti

Ağrı Eskişehir otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Ağrı’dan Eskişehir’e giden otobüs firmaları için tıkla!

Sakarya Başı — Çifteler yakınındadır. Sakarya nehrinin kaynağıdır. Etrafı çayırlık olan bu yerde küçük fakat derin bir göl meydana gelmiştir.

Taycılar Eşmeleri — Alpı nahiyesi civarındadır. Şifalı suların bulunduğu, çamlarla kaplı bir mesiredir.

Büyük Yayla — Seyit Gazi’nin civarındadır. Kesif çam ormanları içerisinde bulunan bu köy, ayrıca şifalı sulara da sahiptir. Kamp kurulabilir.

Yalman Adası, Porsuk kıyısı, Kalabak deposu yanında fidanlık, Kütahya yolu üzerinde Orman Fidanlığı ile Alâaddin, Necatibey ve Reşadiye Parklaradır.

KAPLICA ve ŞİFALI SULAR : Kablanlı suyu, Erdem Hamamı, Yeni Hamam ve İşçibaşı, Şifa, Erkekler, Doğan, Şenlik, Alcık, Sivrioğlu, Nizam Hamamlan’dır. Bu hamamların suları zengin kimyevi terkipleri hâiz olup tabii sıcaklık ihtiva etmektedir.

YOLLAR — Eskişehir’e Nasıl Gidilir : Eskişehir, çeşitli yönlerden gelen yolların kavşak noktası olduğu için, yüzyıllardan beri taşıdığı önemi bugün de muhafaza etmektedir.

Anadolu’da Devlet Demiryollarının bütün hatları Eskişehir’den geçmektedir. Bundan başka şehirden Ankara, İzmir, İstanbul yönlerine muntazam yollar ayrılır. Şehrin en hareketli yeri Köprübaşı mahalli olup, istasyondan başlayan büyük asfalt yolla bağlantılıdır. Eskişehir, demiryolu ile İstanbula 314, Ankara’ya 263 Km. uzaklıktadır. Komşu vilâyetleri, kazaları ve nahiyeleri arasındaki karayolları her türlü vasıtaya her mevsimde geçit vermektedir.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Ağrı Eskişehir otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!