Ağrı Trabzon Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Ağrı Trabzon Otobüs Bileti

Ağrı Trabzon otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Ağrı’dan Trabzon’a giden otobüs firmaları için tıkla!

TRABZONA NASIL GİDİLİR

Hava Yolları : Türk Hava Yolları uçakları her gün muntazaman Trabzonu Ankara ve İstanbu’a bağlamaktadır. Ankradan diğer şehirlere ve yabancı ülkelere giden uçaklara bağlantılıdır.

Deniz Yolları: Denizcilik Bankasının gemileri Trabzona haftada iki sefer yapmaktadırlar. Bu seferlerden biri iki gün diğeri üç gün sürer.

Kara Yolları Trabzondan başlayıp Gümüşhane – Aşkale istikametinde giden karayolu muntazam ve bakımlı bir yoldur. Bu yol Aşkalede, Erzurum ve Erzincan istikametlerinde ikiye ayrılır. Her gün başlıca büyük vilâyetlere muntazam otobüs seferleri yapılmaktadır.

Trabzon Yemekleri : Trabzon’da döner çok makbul bir yiyecektir ve kilo ile satılır. Pilâv da kilo ile satılmaktadır. Trabzon’un hamsili pilâvı ve genel olarak hamsinin çeşitli yemekleri pek ünlüdür.

Merkez ve kazalarda oldukça sık rastalan diğer otel ve lokantalar da rahat ve temiz olup, belediyenin daimi kontrolü altındadır.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Ağrı Trabzon otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!