Amasya Çanakkale Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Amasya Çanakkale Otobüs Bileti

Amasya Çanakkale otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Amasya’dan Çanakkale’ye giden otobüs firmaları için tıkla!

GEZİLECEK YERLER : İntepe — Çarnakkale 24 Km. güneyindeki çamlıklar içinde modern otel ve plaj tesislerine sahip dinlenme yeridir.

Kaplıcalar — Çan Kaplıcası. Terazi Alanı Kaplıca; Hicaba;: Kaplıcası. Külcüler Ilıcası, Kastanbol Ilıcası. İçmeler : Kirazlı Ekşisu içmesinin böbrek ve mesane taşlarını düşürdüğü bildirilir.

Gazino ve Sinemalar : Çamdal Çay Bahçesi. Eski Muharipler Çay Bahçesi, Öğretmenler Derneği Lokali, Şehir Kulübü, gezilecek ve dinlenilebilecek yerlerdir.

Emek Sineması, Belediye Sineması, İpek Sineması. Orduevi Sineması île yaz aylarında açılan İnci, İpek Belediye, Emek sinemaları güzeldir ve iyi filmler gösterilir. Otobüs firmalarını görmek için tıklayın!

YOLLAR

ÇANAKKALE’YE NASIL GİDİLİR

Çanakkale’nin belli başlı dört istikamete doğru birincisi kuzeyden İstanbul’a inen Gelibolu ana yollardan biri olan Çanakkale – îstanbul kaleden doğuya giden yol Çanakkale – Balıkesir ;

Çanakkale – İzmir – İskenderun deniz yolu;

Karayollarında muntazam otobüs, seferleri yapılmaktadır.

Bunlardan başka Çanakkale’yi kazalarına ayıyırsak;

Çanakkalle – Lapseki – Çardak : Çanakkale – Ezin – Ezine üzerinde Trova’ya ayrılan yol; Çanakkale – Cerhir; Eceabat – Gelibolu; Gelibolu – Bolayır – Keşan