Amasya Denizli Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Amasya Denizli Otobüs Bileti

Amasya Denizli otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Amasya’dan Denizli’ye giden otobüs firmaları için tıkla!

YOLLAR – DENİZLİYE NASIL GİDİLİR :

Denizli’yi İzmir’e bağlayan 252 Km. büyük soşe, çok muntazamdır. Sürate de elverişlidir. Şehrin içinden geçen bu yol, doğu istikametinde devam ederek vilâyet merkezini Burdur, İsparta ve Afyon’a bağlar. Ayrıca, doğu batı istikametindeki Afyon – Alsancak demiryolu da. Sütlâç istasyonundan ayrılan bir kolla Denizliye ulaşır. İzmir’den geleceklerin sık sık kalkan otobüslerde yer bulması mümkündür.

Her gün İstanbul’dan posta treni ile ve yine her gün (Pazartesi – Cuma hariç) saat 8,05 te motörlü tren ile Haydarpaşadan. Yine her gün sabah akşam otobüslerle Sirkeciden hareket edilerek Denizli’ye gelinir. Denizli’ye gitmek için otobüs firmaları karşılaştır!

Ankara’dan her gün (Pazartesi – Cuma hariç) motörlü tren ile ve yine her gün saat 14.45 de Posta treni ile ve çeşitli otobüslerle Denizli’ye gelinir.

İzmir’den her sabah posta ve motörlü trenle ve günün her saatinde hareket eden otobüslerle Denizli’ye gelmek mümkündür. Dönüşler de ayni yollarla yapılır.

Denizli’ye gidenler «Denizli Turizm Derneği» ve «Vilâyet Tanıtma Komitesi» ile temas ederlerse kolaylık görürler.