Hakkımızda - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Hakkımızda

OtobüsBiletiAra.Com, Türkiye’deki 70’den fazla otobüs firmasının kurumsal acentasıdır. Sisteminde bulunan otobüs firmalarını biraraya getirmekle kalmayıp bir adım daha ileri giderek bunları sizlere karşılaştırmalu olarak sunuyor.

Sisteme, gerekli bilgileri veriyorsunuz ve o sizin için bunları biraraya getirerek en uygun bilet fiyatlı otobüslerin kalkış saatlerini, varış saatlerini karşılaştırmalı olarak siz değerli müşterilerimize sunuyor ve otobüs ile karayolu taşımacılığının kolaylaştırılmasını amaçlıyor.

Otobüs sektöründe bulunan hiçbir firmayı ayırt etmiyoruz. Büyük olsun, küçük olsun farketmez. Tüm bu firmaların gerek kampanyalarını gerekse günlük, haftalık fırsatlarını anında sizlerle paylaşıyor ve karayolu taşımacılığını biraz olsun canlandırmaya çalışıyoruz.

OtobusBiletiAra.Com olarak misyonumuz; Türkiye’de bulunan gerek büyük gerek küçük bütün otobüs firmalarını bir çatı altına toplayarak  şehirlerarası seferlerde müşteriler için en uygun bilet alma ortamını sağlamaktır.

OtobusBiletiAra.Com, bilet alım esnasında içinizde bir şüphe kalmaması için “SSL Sertifikası” teknolojisi ile korunmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgilerinizi bizler dahil hiç kimse göremez. Tüm işlem bankanız ve sizin aranızda gerçekleşerek bilet alım işleminiz gerçekleştirilir.

OtobusBiletiAra.Com, sinema,konser,tiyatro,uçak bileti satmamaktadır. Çünkü biliriz ki; herkes iyi olduğu işi yapmalıdır. Otobüs bileti sektöründe gerek online gerekse offline 15 yılı aşkın tecrübemizle sadece bildiğimiz işi yapıyor ve sizlere en ucuz otobüs biletlerini satmak için uğraşıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

– OtobusBiletiAra.Com