Kilis Eskişehir Otobüs Bileti - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Kilis Eskişehir Otobüs Bileti

Kilis Eskişehir otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Kilis’den Eskişehir’e giden otobüs firmaları için tıkla!

ÇİFTELER

Midas kenti kalıntılarıyla ünlü ilçenin yüzölçümü 974 km2’dir. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Başta buğday olmak üzere

  1. aroa. çavdar, yulaf, mısır, pancar, ayçiçeği ve Kış sebzeleri yetiştirilmektedir.

MAHMUDİYE

Afyonkarahısar karayolu üzerinde yer alan ilçenin yüzölçümü 676 km2’dir. Mahmudiye topraklan verimli tarım alanlarıdır. Buğday en önemli üründür. Hayvancılık da önemli bir geçim kaynağıdır.

MİHALIÇÇIK

ilm Kuzeydoğusundaki Sündüken dağlarının doğu ucunda yer alan ilçenin yüzölçümü 2337 knv’dır. Bitki yetiştirme dönemi çok kısa olan ilçede üretilen başlıca bitkiler, buğday, arpa, çavdar, yulaf ve kış sebzeleridir.

SARICAKAYA

Yüzölçümü 537 km2 olan ilçe toprakları çok verimlidir. Ekonomisi tümüyle tarıma dayalı olan ilçede sebze ve meyve üretimi yaygındır.

SEYİTGAZİ

Arazisi genelde 1000 m.’den yüksek olan ilçenin yüzölçümü 1502 km2’dir. İlçeye bağlı Kırca bucağında Etibank’a ait boraks işletmesi vardır. Sert bir iklime sahip olan Seyitgazi’de başta buğday olmak üzere, arpa, çavdar ve yulaf yetiştirilir.

SİVRİHİSAR

İlin 2. büyük ilçesi olan Sivrihisar’ın yüzölçümü 3803 km2dir. Başlıca geçim kaynağı tarımdır. Ancak ilçe toprakları fazla verimli değildir.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Kilis Eskişehir otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!