Kilis Tokat Otobüs Bileti Fiyatı - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Kilis Tokat Otobüs Bileti Fiyatı

Kilis Tokat otobüs bileti alırken fiyatları ve seferleri karşılaştır, en ucuz bileti al! Kilis’den Tokat’a giden otobüs firmaları için tıkla!

AKDAĞMADENİ

Yozgat’ın 100 km doğusunda bulunan ilçenin yüzölçümü 2.053 km2’dir. Akdağmadeni ilin en fazla armut üretimi olan ilçesidir.

BOĞAZLIYAN

Yozgat’a 92 km uzaklıkta olan ilçenin yüzölçümü 2.129 km2’dlr. İlin yüzölçümü en büyük ilçesidir. Boğazıyan, ilin şekerpancarı üretimi en yüksek ilçesidir.

ÇAYIRALAN

Akdağ’ın kuzeybatı eteklerinde kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 1.445 km2’dir. İlin en seyrek nüfuslu ilçesidir. Çayıralan, ilin üzüm üretimi en yüksek ilçesidir.

ÇEKEREK

Dağnı Dağları nın doğu eteklerinde kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 1.634 km2’dir. ilçe halkı geçimini buğday, arpa, mercimek, fasulye, nohut ve ayçiçeği yetiştiriciliğinden sağlamaktadır.

SARIKAYA

Yozgat’a 80 km uzaklıkta kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 976 km2’dir. İlçe halkı geçimini buğday, çavdar, fasulye, mercimek, nohut ve şekerpancarı yetiştiriciliği ile sağlar.

SORGUN

Kokenez Dağı’nın kuzeydoğu eteklerinde kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 1.769 km2’dir. Sorgun ilin en sık nüfuslu ilçesidir. İlçe ekonomisi tarıma dayalıdır.

ŞEFAATLİ

İI merkezine 60 km uzaklıkta kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 833 km2’dir. İlin en az nüfusu olan ilçesidir. İlçe tarım alanlarında buğday, arpa, çavdar, mercimek, fasulye ve ayçiçeği yetiştirilmektedir.

YERKÖY

Delice Irmak’ın doğusunda kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 1.245 km2’dir. Yerköy, ilin buğday, arpa, çavdar ve elma üretimi en yüksek ilçesidir.

http://www.otobusbiletiara.com sitemizden Kilis Tokat otobüs bileti alarak şehri yakından görebilirsiniz!