Pamukkale Turizm - OtobusBiletiAra.com
antalya escort
Türkiye'nin en büyük bilet portalı

Pamukkale Turizm

Ülkemizin önemli otobüs firmalarından olan Pamukkale Turizm’in kuruluşu, ülkemizin ilk yıllarına doğru değin iner. Cumhuriyetin ilk dönemlerinde Ege Bölgesi Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım özel olarak Ulu Önder Atatürk’e anlatmış olduğu otobüs firması kurma düşüncesi, mevcut zaman diliminin zor şartları nedeni ile ne yazık ki hayata geçirilememiştir. Hemen hemen kırk senelik bir aradan sonra  bin dokuz yüz altmış iki yılında kurulmasına karar verilen Pamukkale Turizm’in ilk otobüs seferleri Ankara Denizli ve Denizli İstanbul güzergahları arasında gerçekleşti. Bu şekilde şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne giren firma, çok az bir   zamanda hızla büyüyerek ve  gelişim göstererek otobüs sayısını üç katına çıkardı ve zaman ilerledikçe farklı şehirlere otobüs seferleri düzenlemeye başladı. Pamukkale Turizm’in sürekli yükselen başarı tablosu, şirketin süreklilik kazanan inovatif fikirlerini beslemiştir. Diğer taraftan, henüz daha  yetmişli yılların Anadolusunda ; daha önce hiçbir girişimcinin cesaret gösteremediği kadar büyük bir adım atarak, ilk şehir içi servislerini yolcularının hizmetine sunmuştur.

Pamukkale Turizm şu anda otobüsle yolcu taşımacılığı sektöründe yarım asırlık  bir süreci başarıyla katetmeyi başarmıştır. Uzun senelere yayılan deneyimi ve asırlık kurumsal kimliği ile ülkemizin en saygın şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmaları arasında ki yerini alarak müşterilerine hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Her biri alanında uzmanlaşmış ekibi ile yolcularının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç edinen Pamukkale Turizm, günümüzün   en büyük şehirlerarası otobüs şirketleri arasında olmanın haklı gururuyla yoluna her geçen gün güç katarak devam etmektedir. Pamukkale Turizm şu anda  dört yüz altmış farklı noktada ; genelde dört bine yakın çalışanı ve dört yüz yirmi otobüsten oluşan araç filosu ile Türkiye’nin otobüs taşımacılığı
sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Pamukkale Turizm’in sloganı ise “Seyahat Etmek Özgürlüktür” veciziyle de, yolcularının konforuna gösterdiği önemi en iyi şekilde anlatmaya çalışmıştır.